OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Autorská práva

© Copyright INTELECTA TEAM s.r.o., IČ: 048 10 171, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, pod sp. zn. C 253718 (dále jen „INTELECTA "), www.byznys-etiketa.cz.

Všechna práva vyhrazena.

Materiály publikované na webových stránkách www.byznys-etiketa.cz (dále jen „Stránky“) podléhají ochraně podle zákona 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění (dále jen „Autorský zákon“). Zejména ochranné známky, grafika, ilustrace, loga, text, design Stránek, videa, obrázky, zvuk a animace, jakož i jejich uspořádání na Stránkách (dále je „Autorská díla“) jsou majetkem společnosti INTELECTA nebo je společnost INTELECTA držitelem licence k jejich užití. Nelze vyloučit, že produkty a služby, reklama anebo další materiály publikované na Stránkách třetími subjekty (zejména tzv. partneři a podporovatelé INTELECTA, jsou majetkem těchto osob a budou chráněny právy těchto osob. Upozorňujeme, že obrázky zveřejněné na Stránkách mohou podléhat autorským právům třetí strany.

Není poskytováno žádné povolení ke kopírování, reprodukci, změně či stahování Stránek nebo jakékoli jejich části, zejména není povoleno jakýkoli obsah z těchto Stránek reprodukovat pro účely použití v publikacích nebo distribuci za jakýmkoli účelem bez předchozího písemného souhlasu společnosti INTELECTA TEAM s.r.o.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.